SLUŽBY

Dodávky výrobků a polotovarů ze dřeva jsou zajišťovány kompletně s celým servisem od projektu přes výrobu a zpracovaní, ošetření, montáž až po dodávku vlastní dopravou.

Balení

Balení a vakuace do Al folie

Balení výrobků je prováděno na základě požadavků zákazníka bud dodáním výkresové dokumentace požadovaného dřevěného obalu, dřevěné bedny, dřevěného kontejneru, dřevěného stojanu či jiného dřevěného výrobku. Nebo lze návrh na balení dodat formou vlastní výkresové dokumentace a navržené technologie balení. Podle přání zákazníka lze balit výrobek do igelitových obalů nebo vakuovat do Al folie s dodáním vysoušecích tablet. U menších beden je dodávka obvykle formou kompletního obalu či dřevěného výrobku, kdy zákazník buď uložení stroje, nářadí, nástrojů či dalšího provádí již sám podle své potřeby nebo je balení provedeno kompletní dodávkou včetně zabalení, případně vakuace výrobku zákazníka.

U velkých dřevěných zámořských obalů, dřevěných zámořských beden nebo dřevěných zámořských kontejnerů se většinou provádí balení na místě u zákazníka,kdy je kompletace provedena dle konkrétních potřeb a aktuálních časových požadavků.

Obrázek 29 Obrázek 25 Obrázek 25 Obrázek 27 Obrázek 27

Projekce obalů

V případě, že si odběratel nedodává svoji výkresovou dokumentaci k požadovanému dřevěnému výrobku, je mu návrh na provedení požadované dodávky zpracován naším oddělením konstrukce. Výkresová dokumentace obsahuje technologický typ balení a ošetření. Zámořské dřevěné obaly a zámořské dřevěné kontejnery jsou navrhovány podle finálního určení expedovaného výrobku (stroje, zařízení, generátoru, hřídele, palety apod .).

Postup návrhu a výroby dřevěného obalu a bedny:

1. Na základě dodané výkresové dokumentace zákazníkem s určením všech požadavků a norem, případně místa určení na finální výrobek (zámořská bedna, zámořský obal).

2. Zasláním výkresové dokumentace k výrobku (včetně technických údajů), který má být balen a následně expedován ať již po tuzemsku nebo do zámoří. V tomto případě je naší společností navržen vhodný dřevěný obal, dřevěná bedna, dřevěný kontejner atd. Uvedené balení je navrženo formou vlastní výkresové dokumentace s určeným typem technologie balení a ošetření.

3. Zákazník může využít také variantu, kdy předá technické parametry k balenému výrobku a obal je navržen naším konstruktérem po odborné prohlídce stroje,zařízení nebo výrobní linky, která má být expedována.

Projekce obalů - výkres - DM Dřevovýroba MF

Přeprava

Dodávka dřevěných palet, dřevěných beden, zámořských dřevěných obalů, dřevěných stojanů, dřevěných kontejnerů, stavebního řeziva, krovů, latí, tvrdého řeziva, železničních dřevěných pražců, štípaného a palivové dřeva a dalšího je zajišťována vlastní dopravou nebo odběrem zákazníka přímo ve výrobním areálu. Podle technických možností přepravy nadrozměru jsou dřevěné zámořské obaly či další výrobky dodávány zkompletované nebo jsou k zákazníkovi dodány v komponentech a balení a kompletace je provedena přímo u zákazníka.

Služby - Přeprava - DM Dřevovýroba MF Služby - Přeprava - DM Dřevovýroba MF
Služby - Přeprava - DM Dřevovýroba MF

Úvod | Nahoru