O společnosti

Firma DM Dřevovýroba MF, a.s. se sídlem v Plzni, byla založena v roce 2000 a nabízí svým zákazníkům široké spektrum výrobků ze dřeva. Výroba v rozsahu od nejjednodušších podlážek a palet s kapacitou 10 kamionů týdně přes jednoduché přepravní bedny (využívané především v automobilovém průmyslu), až po dodávky kontejnerů a stojanů pro různé typy hřídelí o váze i 200t.

Výroba je zajištěna ve vlastním dřevozpracujícím areálu, který díky rozloze 2,5ha je schopen zabezpečit stálé skladovací kapacity. Na veškeré výrobky je použita kvalitní certifikovaná dřevní hmota, která je zpracovávána klasickými moderními postupy na vlastní pořezové lince a dále je ošetřována ve vlastní certifikované sušárně dřeva (sušení dle směrnice ISPM). Na základě požadavků zákazníka je možno dodat certifikaci nebo prohlášení o shodě nejen k výrobku, ale i podklady k původu dřevní hmoty a ostatního dodávaného materiálu. Veškerá výroba a technologické postupy jsou kontrolovány na základě požadavků kvality výroby.

DM Dřevovýroba MF

Při zakázkách je dodáván návrh formou zpracované technické dokumentace. Vlastní výrobky splňují veškeré požadavky pro zámořskou přepravu a požadavky směrnice ISPM. U výrobků s velkými rozměry a vysokou hmotností je často dřevěný obal kombinován s ocelovými výztužnými prvky a výrobky jsou následně automaticky dodávány s protokolem o defektoskopických zkouškách svarů a kusové zkoušce pevnosti. Na přání zákazníka firma provádí i vakuaci výrobku včetně konečného uzavření obalu. Vakuaci lze provést i do Al fólie.

Informace

Původ dřevní hmoty Původ dřevní hmoty
Veškerá dřevní hmota má svůj původ v České republice a pochází výhradně z lesních porostů certifikovaných dle českého systému certifikace lesů a přílohy 7 technického dokumentu PEFC schváleného organizací PEFC.
Certifikace Certifikace
Na veškeré výrobky je použita kvalitní certifikovaná dřevní hmota, která je zpracovávána klasickými moderními postupy na vlastní pořezové lince a dále je dřevní hmota ošetřována ve vlastní certifikované sušárně dřeva. Na základě požadavků zákazníka je možno dodat certifikaci nebo prohlášení o shodě nejen k výrobku, ale i podklady k původu dřevní hmoty nebo ostatního dodávaného materiálu. Veškerá výroba a technologické postupy jsou kontrolovány na základě požadavků kvality výroby. Certifikace dřevní hmoty v našem areálu.


 
Certifikáty:
Certifikt SRS Certifikt SPA Razítko CZ057-HT Certifikat PEFC
Osvědčení SRS (cs)
[JPG] [PDF]
Certificate SPA (en)
[JPG] [PDF]
Razítko CZ057-HT
[JPG]
Certifikát PEFC
[JPG]


Kvalita použité dřevní hmoty. Kvalita použité dřevní hmoty:
Veškeré použité hranolové a deskové řezivo odpovídá svojí kvalitou a použitím příslušným normám ČSN: 490006, 490007, 491016, 491532, 491720, 493306, 493307, 493309, 493323, 493324. Distribuce vlastními vozy Vlastní doprava
Distribuce výrobků je prováděna vlastní nákladní dopravou.

Úvod | Nahoru